Údržba zeleně

Naši zaměstnanci  jsou vybaveni moderní technikou a při své práci vycházejí z dlouhodobých zkušeností. Provádíme údržbu interiérové i venkovní zeleně a poskytujeme komplexní služby od zpracování projektové dokumentace přes realizaci projektu až po profesionální péči o rostliny a zelené plochy. Nasloucháním našim klientům vycházíme vstříc jejich požadavkům a pomáháme jim vytvářet klidnou atmosféru v jejich přímém okolí.

Venkovní zeleň

Dle provedené inventarizace zelených ploch a výsadeb, provádíme individuální vypracování celoroční údržby.

  • péče o stromy a keře, jejich řez nebo stříhání živých plotů
  • zakládání trávníků a jejich komplexní údržba (péče o travnaté plochy zahrnuje  parkové trávníky, louky i ruderální porosty

Interiérová zeleň

Naše služba interiérová zeleň zahrnuje komplexní péči. Od návrhu a výběru vhodných rostlin do interiéru až po realizaci s jednorázovou nebo pravidelnou údržbou. Navrhujeme ideální řešení podle nároků jednotlivých rostlin a estetiky.

 

Návrhy a realizace zahrad

Každý prostor je jedinečný a proto také vyžaduje individuální přístup. Před vlastní realizací zahrady je nutné zpracovat tzv. projektovou dokumentaci, kdy při její tvorbě vycházíme z možností daného místa, představ klienta, jejího užívání a zkušeností našich projektantů. Výsledkem je projekt, který obsahuje výběr správných rostlin, technické detaily dlažeb, vodních prvků, střešních zahrad nebo i možnosti osvětlení.

Provádíme:

  • návrhy či projektová dokumentace založení zahrady
  • návrhy, provedení a servis závlahových systémů
  • návrhy zastínění a jiných zahradních staveb