Výstavba datové sítě

Zajišťujeme kompletní výstavku datové sítě od návrhu až po realizaci. Základním kamenem každé společnosti je nepřetržitý bezchybný provoz datové sítě, to je pro nás samozřejmostí, nejen při správě ale také při výstavbě.

Kompletní správa IT

Zajišťujeme kompletní správu IT, jsem tedy schopni zajistit správu od nejsložitějších přenosových uzlů, mailových a datových serverů až po správu koncových uživatelů, správu počítačů, tiskáren a výměnu spotřebního zboží.

IT konzultace

Poskytujeme konzultační sužby v oblasti ICT. Za dobu našeho působení na českém trhu jsem získali velké množství zkušeností z praxe, což nám nyní umožňuje poskytovat velmi kvalifikované konzultace, kterými jsem schopni ušetřit nemalé částky. Jedna dobře zamířená konzultace může ušetřit nejen finanční náklady, ale také obrovské úsilí celé firmy.

HelpDesk

TafiraFM poskytuje svým klientům dohled pomocí technické podpory a HelpDesku. Řešíme dva typy tiketů. První typ požadavků do HelpDesku zadávají klienti, druhý typ požadavků do HelpDesku vstupuje automaticky na základě neustále kontroly vnitřní sítě. Všechny požadavky se řeší neodkladně v nepřetržitém dohledovém centru.